Image Alt

Göz Kapağı Estetiği

Göz kapağı estetiği yani Blefaroplasti, alt ve üst göz kapaklarındaki fazla yağların, kas ve cildin uzaklaştırılmasıdır. Daha canlı ve gençleşmiş bir görünüme,  bakışlarınızla kavuşabilirsiniz. Yapılan işlem uygulanacak prosedürlere bağlı olarak lokal anestezi veya genel anestezi altında yapılabilir. Eğer göz kapaklarınızda düşüklük varsa; aynı operasyon sırasında bu da ortadan kaldırılabilir. Yine göz çevresi kırışıklıkları için cilt tazelemeye yönelik ek uygulamalar lazerler, hücre tedavileri veya botilinum toksin önerilebilir.

Operasyon için yapılan kesiler, üst göz kapağı için göz kapağının kıvrım yerine, alt göz kapağı için kirpiklerin hemen diplerine saklanarak yapılır. Sadece alt göz kapağındaki yağ torbalarından şikayetçiyseniz ; kesi, kapak iç kısmından da yapılabilir.

Operasyon sonrası soğuk uygulanması yapılmalı, önerilere mutlaka uyulmalıdır. Normal şartlar altında ödem ve morluklar 7-10 gün içerisinde geçer; ancak cilt tipine ve yapılan işlemin büyüklüğüne bağlı olarak ödem daha uzun sürebilir.

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!

FİYAT AL

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!!
Doğalife Güzellik Salonu sizi yepyeni bir dünyaya davet ediyor!

Instagram